bilgi@kahramankolday.com.tr
(232) 464 51 71 / (532) 325 56 00

HOB - Hero of the babies Club
GEBELİK & DOĞUM
 
 E-Posta Üyelik Kaydı
 
    Bir Doğum Hikayesi
7 Ekim 2015, Çarşamba
Şuan Online : 2
Toplam Ziyaretçi : 328391
 
DOĞUM HİKAYELERİ
 
BATUHAN - 16.05.2011
 Geçtiğimiz hafta pazartesi günü oğlumu,normal doğum ile dünyaya getirdim;
Çoğu doktor,hastalarını sezeryana yönlendirirken Kahraman Bey bu harika yolculuğa sizi olağanüstü rehberliği ile teşvik ediyor.Ve bir bakıyorsunuz ki planını çok iyi bildiğiniz yaşamaktan korkmadığınız bir yolculuğa çıkıvermişsiniz...

Mucizenin barındığı bu yolculukta gösterdiğiniz profesyonel tavır ve emek için çok teşekkür ederim!
Arzu ACAR

DEGIRMENCI AILESI - 11.05.2011
 Kahraman doktorum 7 yıl arayla 2 güzel bebeğimi sağlıkla kucağıma verdi.Ama Kahraman sadece çocuklarımızı sağlıkla kucağımıza vermez bazen hayatımızı da kurtarır.8 yıl önce benimkini kurtardı.Hiç unutmayacağım,hakkı ödenmez.En zor günler bile onunla çok kolay atlatılır.
Ne desem az ama bu gruptaki herkes bunu zaten biliyo
Muserref DEGIRMENCI

NISAN - 08.05.2011
 Hani herkesin yazdığı bir söz var ya sen bebeğimizin Kahramanı oldun diye...Benim için Kahraman Bey, benim Kahramanlık hikayemin kahramanıydı. Çevremde beni yıllarca tanıyan kişiler dahi normal doğum yapabileceğime inanmazken O, sadece 9 ayda bir sefer gördüğü ve tanıdığı beni normal doğum konusunda sonuna kadar destekledi. Eğer doktorunuz Kahraman Bey ise herkese normal doğumu öneriyorum. Bundan sonra her bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlarıma ve çevreme önereceğim iki şey Kahraman Bey ve normal doğum olacaktır .Kahraman Bey sizi artık her ay göremeyecek olmak bizi gerçekten üzecek. 9 ay boyunca verdiğiniz emek ve doğum sırasında gösterdiğiniz sabır için size sonsuz teşekkürler. Doğumhaneden çıkarken söylediğiniz gibi SİZİ HALA ÇOK SEVİYORUZ :))
Nur PEKTAS KAYMAK

ATAKAN - 05.05.2011
Doktorumuz Kahraman'ımız geçirdiğimiz ayların nasıl geçtiğini anlamadım sizin güler yüzünüz ve pozitif olmanız insanın kendine güvenmesii sağlıyor ben bazı aylarda fazla kilolarımla sizi kızdırsamda çok ama çok güzel aylar geçridik hep beraber hele oğlumu ultrasonda görceğim dakikaları hala unutamam heyecandan tansiyonlarım çıkıyordu.05.05.2011 tarihinde sezeryana girdiğim zaman heyecanımı unutamam çok az kalmıştı oğlumu kucağıma almaya sizi gördüğümd güler yüzünüzü gördüğümde pozitif konuşmalarınızla rahatladım hiç bişey düşünmüyordum son olarak sizin sesinizle oğlun geliyor demenizle oğlum yanımdaydı çok güzel bir duygu anlatılamaz size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizi çok seviyoruz. 
Arzu TEZCAN

KORAY - 01.05.2011
 Asla unutamayacağım inanılmaz bir an....bebeğimi kucağıma aldığım an...9 ay boyunca sabırla ve büyük bi destekle yanlanrımda oldukları için eşime ve doktorum Kahraman Bey'e sonsuz teşekkürler...tüm korkularıma rağmen doktorumundaesteğiyle normal doğum yaptım ve hiç bu kadar kolay olacağını tahmin etmemiştim tam 9,5 dk süren sorunsuz bir doğum...eğer gebelik döneminde ve doğum sırasında herşeyin sorunsuz olmasını istiyorsanız doktorunuzu dinlemeli ve disiplinden şaşmamalısınız.bu mucizevi süreçte sadece doktor değil bi arkadaş olarakta benim ve bebeğim için herşeyin en iyisini yapan Kahraman Bey'e defalarca kez teşekkürler...Koray bebeğimiz de size teşekkür ediyor...sevgiler...
Bahar AKIN

ZEYNEP CAY - 09.04.2011
 9 Nisan sabaha karşı üç… Hafif sancılarla kızım Zeynep’in bu dünyaya yolculuğu başladı. İlk iki saat rahatça hazırlanmama izin veren sancılarım tam yola çıktığımızda beş dakikada bire inmiş ve canımı hayli yakmaya başlamıştı. Hastaneye gelip de epidural için masaya yattığımda epiduralsiz doğum yapmayı istediğim zaman modern tıbbın mucizelerinden faydalanmam gerektiği konusunda beni uzun bir konuşma sırasında “ısrar etmeden” ikna eden doktorum Kahraman Bey’e şükrediyordum. Doğumhanenin kapısında Kahraman Bey’i gördüğümde sona yaklaştığımızı düşündüm ama aslında daha başlangıçmış. Bana çok uzun gelen 3 saatlik bir çabanın ardından kıvırcık siyah saçları ve tombiş yanakları ile kızımı gördüm, dokundum, okşadım. İşte o anda kendimle ilgili düşündüğüm her şey bitmiş, tüm dünyam kızım olmuştu. İki ay sonra şimdi bunları yazarken yanımda beşikte yatan kızıma baktığımda bunun ömrümün sonuna kadar böyle olacağını biliyorum. 
Hayatımın en güzel hediyesine kavuştuğum bu mucizevi yolda yalnız doktorum olmayıp aynı zamanda psikolog gibi yaklaşarak huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hamilelik ve doğum yaşamamı sağlayan doktorum Kahraman Bey’e teşekkürlerimi iletmeye yetecek kelimeler maalesef yok. O hep benim için ideal doktor modeli olacak.
Duygu CAY

EMIR KADRI - 11.03.2011
 Henüz 37 hafta 3 günlük hamileydim ve herşey yolundaydı bir alışveriş merkezinde wc de sularımın geldiğini farkettim ve hemen Kahraman beyi aradık bizi yönlendirdi ve sürecimiz başldı.Tam olarak nasıl doğum yapacağım belli değildive henüz hiç ağrım ve açılmam yoktu bekliycektik eve döndük ve herşeyimizi hazırladık kahraman beyin verdiği güven ve eşimin desteğiyle evde doğuma giderken makyaj bile yaptım.Gece 22:00 de Özel çınarlı doğum hastanesine gittik ve henüz ne ağrım vardı nede doğuracakmışım gibi açılmam ama sabırlı ve kararlıydım bu süreçteki en önemli şey bence sabır..

Eğer doktorunuz Kahraman beyse normal doğum yapmak zannedildiğinden çok daha güzel ve eğlenceli bir deneyim.saat 23:30 da suni sancı yapılmaya başlandı ağrı hissediliyor ama asla dayanılmaz değil çünkü epidural denilen çok güzel bir konfor var sadece doktorum hafif ye dedi
halde kısır ve baklava yediğim için bir kaç kere istifra ettim.Sabaha kadar ailem ve çınarlının harka ebesi candan hanım doktorumuzla iletişim halinde bekledik.saat:5:00 gibi doğumhaneye alındım ve doğum Kahraman beyin gelmesiyle başladı son ana kadar tam olarak nasıl doğum yapacağınız kesinleşemiyor sabırlı ve kararlı olmalısınız(tabi doktorunuz bunu yapalirsiniz diyorsa)
Cansu TOGAN

DOGA - 18.02.2011
 Doktorumuz Sayın Kahraman Bey,biz ona kısaca Mr.Doc.Hero diyoruz.Kendisi, maddi değerle karşılığı asla ölçülemeyecek güzellikte bir hediyenin, doğadan kucağımıza gelmesinde aracı olup, bizi mutluluk rüzgarlarında uçurdu.İşte bu yüzden bizde biricik kızımıza DOĞA ismini verdik.Hamilelik süresince bize sağladğı motivasyon,yüksek moral ve bu doğuma en güzel şekilde ulaşacağımıza dair verdiği muhteşem telkinlerinden dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.
Mr.Doc.Hero.you are the one and our best HERO.
Berna ATIKYILMAZ

POYRAZ - 15.02.2011
 HERKES SEZERYAN İLE DOĞUM YAPARKEN VE BENİ DE BUNA İKNA ETMEYE ÇALIŞIRKEN, DOKTORCUMUN BANA VERDİĞİ GAZ İLE 15 ŞUBATTA İLK BEBEĞİMİZ POYRAZIMIZI NORMAL DOĞUMLA KUCAĞIMIZA ALDIK.. VE GÖBEK ADINI KAHRAMAN KOYDUK:) BÖYLE BİR HİSSİ BANA YAŞATTIĞI İÇİN ÖNCE TANRIMA SONRA DA OĞLUMA VE DOKTORUMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.. "
Nursen AYDIN

DURU OZUM - 01.02.2011
 Organik Doğum Hikayemiz...

Doğum maceramız 31 Ocak 2011'de saat 02:00 de başladı.Sevgili doktorumun yönlendirmeleri ve cesaretlendirmesi ile normal doğum yapmaya karar vermiştim.Epidural anestezi ile yapacağım normal doğumda sancıların çok hissedilmeyeceğini umuyordum ve sadece ummakla kaldım :) ( hastane seçimi konusunda ne yazıkki Kahraman Bey'i dinlememiştim). Sancılarımın sıklaşması ile gittiğim hastanede daha ben haber veremeden doktorumun acil bir sezeryan için orada olduğunu öğrenmiştim.Bu durum yüreğime su serpmiş,daha fazla acı çekmeden mucizenin gerçekleşeceğini düşünüyordum.Hastane odama yerleşmemi takiben bir saat içerisinde sona doğru yaklaşmıştık bile.Ancak yaşadığım acıyı tarif edemiyor,eşimi ve annemi yanımdan kovuyordum.
Sonunda o kapıdan girmesini dört gözle beklediğim kişiyi gördüm,Kahraman'ımız gelmişti ve tüm acılarım yerini sevince bırakacaktı.Doğumhaneye gidene kadar Kahraman Bey'in bizi doğuma hazırlaması inanılmazdı.Sanki hiç epidural almamıştım ve sağ  tarafımdaki acı hissi inanılmazdı.Kendisine yalvardığımı hatırlıyorum acımı dindirmesi için.. O da  anestezi uzmanlarından dozun arttırılmasını talep ediyordu, ancak herşey o kadar hızlı oluyordu ki sanki anestezi etkisini gösterene kadar bitecekti herşey..
Hastane odasındaki Kahraman Bey ile birlikte verdiğimiz mücadele görülmeye değerdi.Eskilerin dediği gibi bir doğum süreciydi yaşadığım. Ancak bana saatler gibi gelen o dakikalar 04:45 de Kahraman Bey'in " hadi gidiyoruz" demesi ile sona doğru yaklaşıyordu.Saat 04:45 de girdiğimiz doğumhanede bebeğimizin doğuşu sadece 15 dk.sürmüş ve saat 05:03 de ( eşimin doğum tarihinde ) Duru Özüm'ümü kucağıma almıştım.

Nitekim topu topu 3 saat süren,Kahraman Bey ile başlayıp Kahraman kurtar beni cümleleri ile sona eren mücadelemizde (çığlıklar eşliğinde)  Kahramanım bana dünyanın en güzel hediyesini vermişti.

Kahraman Bey'in deyimi ile gerçekleştirdiğimiz ORGANİK DOĞUMUMDA bana duyduğu güven,verdiği destek ve mükemmel başarısı için kendisine bir ömür boyu minnettar kalacağım.          
(yeni bir maceraya atılacağımda sözünüzü dinleyeceğim :))
Artık DURU'mun da bir KAHRAMAN'I var...

SEVGİLERİMLE...
Esra NALINCI

Sayfalar : 1  2  3  4  5  
 
 
 
SON EKLENEN KONU BAŞLIKLARI
» Cinsiyet belirlemede Çin Takvimi??
» Amniosentez
» MOL GEBELİK (ÜZÜM GEBELİK)